Meet the team

Katarzyna Enriquez-Nej

Katarzyna Średzińska

Agata Fandri

Katarzyna Enriquez-Nej

Oboistka, pedagog, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dyplom magistra sztuki z wyróżnieniem), studiowała na Royal Irish Music Academy of Music w Dublinie, muzyk Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa. Absolwentka kierunku psychosomatyka i somatopsychologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Inicjatorka i założycielka projektu "Melodyland"- umuzykalnianie dla najmłodszych.

Katarzyna Średzińska

Altowiolistka, ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie altówki u prof. Piotra Reicherta i dr hab. Katarzyny Budnik. Grała na wielu festiwalach w Polsce i za granicą jako muzyk orkiestrowy i kameralistka. Jest również certyfikowaną muzykoterapeutką i właścicielką firmy Music and Therapy.

Agata Fandri

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku muzykoterapia w  Akademii Muzycznej im.K.Szymanowskiego w Katowicach. Oprócz współpracy w zespole Kardamon Trio występuje solo oraz jako muzyk orkiestrowy. Od 2009 roku  prowadzi klasę harfy w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie a edukacja dzieci oprócz pracy jest jej pasją.